• POLOHA KP

    PEKNY DEN PAN DOKTOR , SOM V 36 TT , BOLA SOM V PORADNI 12,01,09 TERMIN PORODU MAM 13,02,2009 A MOJ DOKTOR MI POVEDAL ZE MALY MA POLOHU KP",A ZE SA MOZE ESTE OBRATIT DOLE HLAVICKOU A ZE MAM HRDLO SKRATENE NA JEDEN VOLNY PRST ,JA SA CHCEM OPITAT CI NAOZAJ MALY MA DOST CASU NA OTOCENIE A CI JE POTREBNY CISARSKY REZ KED NENI OTOCENY AKO MA BYT NERADA BY SOM RODIT CISARSKIM REZOM A CO SOM CITALA KNIZKU TAK TAM PISU ZE JE TO TAZZSI POROD KED MALE IDE ZADOCKOM NEVIEM MAM TROSKU STRACH AKO TO DOPADNE PRI MOJICH DVOCH DETOCH SOM TAKY PROBLEM NEMALA BOLI OTOCENE AKO MAJU BYT ZA ODPOVED VOPRED DAKUJEM DUFAM ZE SOM TO NAPISALA ASPON TROSKU ZROZUMITELNE KLAVESNICA MI ZLIHAVA TAK ESTE RAZ VDAKA

    Dobrý deň,
    i keď je ešte malá šanca, že sa otočí, musíte počítať skor s tým, že ostane zadočkom dole.
    Závisí na veľkosti plodu a skúsenostiach pracoviska, ak rodíte tretí krát, predpokladám, že Vás nechajú rodiť spontánne.