• metoda

    Dobry den,mohli by ste prosim popisat metodu urcenia terminu ovulacie podla vytoku ,neviem ako sa presne vola.Este by som sa chcela opytat ci je normalny 21-23 dnovy cyklus.Snazime sa s manzelom o babätko.V januari sme o jedno prisli ,bola to asi 6tyzdnova tehotnost.Na sone nebolo nic vidno,bolo to potvrdene iba dvomi pozitivnymi testami a vysledkami z krvi.Dovtedy som mala 26 dnovy cyklus.Mame uz jedno dietatko.

    Dobrý deň,
    cyklus máte o niečo kratší ale ešte vrámci normy. Ovuláciu si neurčujte a normálne žite, tak ako iní ľudia, čim viac sa budete upínať na otehotnenie a plánovať to, tým to horšie pojde.