• Bolesť v podbrušku

    Dobrý deň pán doktor,
    chcela by som Vás poprosiť o radu. Pred týždňom som navštívila svoju lekárku s tým, že som cítila bolesť v podbrušku. Vyšetrila mi moč a zistila, že tam mám krv a hnis. Po užití jednorázového prášku sa mi stav zlepšil a výsledok bol negatívny. Odvtedy uplynul týždeň a ja mám znovu divné bolesti v podbrušku podobné menštruácii. Tú by som však mala dostať až na konci tohoto týždňa. Čítala som niekde, že bolesti môžu byť aj príznakom začínajúceho tehotenstva. Aký je Váš názor pán doktor, mala by som navštíviť lekára na odborné vyšetrenie alebo mám počkať na obdobie, kým sa dostaví menštruácia. Bojím sa v prípade nejakého zápalu, aby nebolo príliš neskoro.. Ďakujem a prajem príjemný deň.

    Dobrý deň,
    možno by bolo vhodné Vám vyšetriť ster z močovej trubice a z krčku na niektoré patogény. Opakované bolesti v podbruší spojené s infekciou moči možu byť príznakom niektorých zápalových ochorení.