• Bolesť v podbrušku

    Dobrý deň,mám bolesti v podbrušku, dosť ma tam zvykne pichať. Napríklad keď som sa raz sprchovala ,tak to tiež bolelo. Keď som sa sprchovala, voda nebola až tak tepla,pretože som bola vtedy na internáte a teplejšie nešla. Ako by som to mohla odstrániť? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    bolesti v podbrušku môžu mať veľké množstvo príčin, pretože sa tu stretáva viacero orgánov. Môže ísť o gynekologický, urologický ale aj chirurgický problém. Rovnako do podbruška vystreľujú aj bolesti z chrbtice. Bez vyšetrenia Vám nikto neporadí.