• bolest v podbrusku a krizov

    dobry den,pan doktor prosim vas o radu,neviem co mam robyt,asi mesiac po potrate nastali moje problemy a trvaju uz 3 mesiace mam bolesti v krizoch a v driekovej casti a bolesti v podbrusku take pichanie ako vo vajecnikoch,bola som s tym u gynekologa robil mi 3x sono vravel ze mam vsetko v poriadku robil mi aj kultivaciu aj tu mam v poriadku tak ma poslal na urologiu tam mi robili cievkovanie mocu 2X vysledky boli ok a potom mi robili cystoskopiu a nasli mi tam v mocovom mechure LEUKOPLAKIU ves. urin ,ale doktor spomynal ze nepredpoklada suvislost medzi nalezom na mocovom mechuri a s mojimi bolestami a problemami.tak som sla chirurgovi ale ani ten nic nenasiel,tak som sla znova ku gynekologovi ktory ma poslal na rehabilitacie=magnet,raselina a masazne kupele s tym ze ak to nepomoze posle ma na diagnosticku laparoskopiu.Menstruaciu mam pravidelnu trva mi 7 dni ako aj pred potratom co sa len zmenilo je ze cervenu krv mam len 3 dni a zapacha tak kyslasto a ostatne 4 mam hnedy vytok co som pred potratom nemala.ku gynekologovi mam ist teraz az o mesiac po tych rehabilitaciach ale nepomahaju mi tak som zasla za terapeutom ktory mi napraval chrbticu a povedal mi ze ze bolest krizov a driekovej casti mi moze tlacit na vajecnik,je to mozne??? som zufala chceme sa pokusat o babo ale bojim sa lebbo silne bolesti v podbrusku nemam ale citim tam pichanie dakujem za vyjadrenie

    Dobrý deň,
    mne to skor pripadá ako psychosomatický problém, následok potratu. Vhodná by bola konzultácia psychologa, ženy často lokalizujú svoje problémy do podbrušia. S lapaaroskopiou by som ešte počkal. Čo sa týka tlaku na vaječník, to som nikdy nepočul, ale posun driekovej chrbtice može sposobiť napatie vazov maternice a bolesti.