• vysetrenie, leukopenia

    Krasny den Vam prajem pan doktor, mala by somna Vas otazocky.
    Vcera mi vysiel poz. tehotensky test, takze som pravdepodobodne tehotna. Lenze v pondelok idem na gastroenterologiu na rektoskopiu(kvoli hemeroidom z prveho tehotenstva). Nemoze to ublizit? Som asi len 3-4t.t. U svojej pani doktorky som este nebola.
    Este by som sa chcela spytat, kolko moze trvat uhniezdovanie... (uz 2 den spinim).
    Vcera mi prisli vysledky z NURCH a ako celkom dobre, comu sa tesim, len mi opet zistili leukopeniu. Moze to mat nasledky na tehotnost? Viem, ze je to maly pocet bielich krviniek.

    Dakujem pekne za rady.
    Andrea

    Dobrý deň,
    rektoskopia tehotnosti neublíži, ale aj tak o tom informujte lekára, hlavne kvoli riziku krvácania.
    Závisí na stupni a príčine leukopénie, k výsledkom sa musí vyjadriť hlavne hematológ.