• Upchatý mliekovod

    Dobrý den,
    mám problém u ucpaným mlékovodem.Před dvěma dny mě začalo pobolévat jedno prso.Zjistila jsem,že je začervenalé a druhý den jsem měla zvýšenou teplotu(37,3) a bolela mě hlava.Myslela jsem,že to zápal(už jsem ho měla),ale asi je to ucpaný mlékovod.Mám trošku zduřené jedno místo a cítím to trošku zatvrdnuté(ne jedno místo,ale jakoby žílu,takže asi mlékovod).Teplotu už nemám a nemám ani bolesti.Měním polohy při kojení,dávám si studené obklady a teplé sprchy.Za jak dlouho to zmizí?Nebo má jít radši k lékaři?Ale já se cítím vpořádku.
    Děkuji Iveta T.

    Dobrý den,
    doporučuji studené obklady na postižené místo, případně se doporučuje studený tvaroh. Pomáhají i jemné poklepové masáže směrem k bradavce. Stav by se mě čoskoro zlepšit.