• vypadavanie vlasov

    dobry den pan doktor, som 9mesiacov po porode a strasne mi vypadavaju vlasy, syna este stale kojim, chybaju mi nejake vitaminy?Lebo niekde som citala ze je to normalne po porode a ze casom sa to upravi samo.DAkujem za radu.

    Dobrý deň,
    áno vypadávanie vlasov je po porode časté. Doporučujem ostrihať sa podľa možnosti čo najkratšie, denne umývať vlasy vitamínovým šampónom a plnohodnotnú stravu, prípadne vitamínové doplnky so zinkom.