• vlasy

    Dobrý deň, pán doktor! Som tri mesiace po pôrode a za posledné dva týždne registrujem masívne vypadávanie vlasov. Keď to takto pôjde ďalej, za chvíľku mi na hlave neostane nič. Plne kojím a tak si nemôžem dovoliť užívať napríklad revalid. Pravdepodobne to budú hormóny a ešte som to posilnila užívaním Cerazette... prosím napíšte mi, čo to vypadávanie vlasov môže spôsobovať. A či mám pokračovať v úžívaní HAK.
    ďakujem

    Dobrý deň,
    je to normálne, hormonálne zmeny a záťaž kojením sposobujú vypadávanie vlasov.
    Doporučujem krátky zostrih, vlasy nefarbiť, denne umývať šetrným šampónom. Cerazette na to nemá vplyv.