• :(

    Dobry den Pan doktor mam na Vas taku otazocku mam taky problem s vypadanym vlasov neviem si stym dat rady.... mam tento problem asi tak tri mesiace mozno aj viac mam vlasy vsade na vankusi na veciach ked sa cesiem no hroza :( ....skusala som rozne vodicky ale nepomaha mi to...neviem s coho to moze byt... pred pol rokom som vysadila antikoncepciu (Linddynette 20) mam inak problemi aj s menstuaciu odvtedy som ju mala asi tak dvakrat viac nie ale o tom som sa rozpravala s Panom doktorom a vravel ze to je v poriadku ale ze keby to pretrvalalo tak mam prist... nalkolko som odcestovna sa mi neda :( a stale to len odkladam... moze to byt aj stym späte..? ... kamaratka mala asi tak pred tromi rokmi taky isty problem a gynekolog jej predpisal vreyu....pomohla by mi ..? nepriberia sa z nej ...? :(
    Prosim podarte co mam robit :( za odpoved vopred
    Ďakujem :)

    Dobrý deň,
    určite je potrebné kožné vyšetrenie na zistenie príčiny. Príčin býva viac, aj hormonálne ale aj iné. Takže navštívte kožného lekára, ak ste odcestovaná, isto nájdete kožiara aj tam.