• Farbenie vlasov

    Dobrý deň ,

    Ja by som sa len chcela informovať ako je to s farbenim vlasov v tehotenstve . Odkedy som zistila že som tehotná tak som si vlasy ani nefarbila . Teraz som v 36+3 a chcela by som si vlasy nafarbit . Je v poriadku ak si vlasy nafarbim ? Aký máte nato názor ?

    Za odpoved ďakujem

    Dobrý deň,
    niektoré farbivá obsahujú amoniak a neodporúčajú sa používať v tehotnosti, aj keď si myslím, že jedno farbenie nemôže plod v 37. týždni ohroziť. Pozrite si hlavne zloženie farby.