• farba

    Pán doktor,aký máte názor na farbenie vlasov v tehotenstve? Chcela by som si zafarbiť, som v 25 tt, ale neviem, či mám. Niekde sa o tom píše že sa neodporúča a niekde že to vôbec nevadí....vďaka.

    Dobrý deň,
    staršie druhy farieb obsahovali veľké množstvo amoniaku, tak sa nedoporučovali, myslím, že teraz už sú modernejšie, ktoré sú neškodné.