• Očistky v šestonedelí

    Dobrý deň pán doktor, prosím Vás, ako je to s tým krvácaním v šestonedelí? Som 15 dní po pôrode cisárskym rezom, stále "sa čistím" jasno červenou krvou, posledné dva dni som nekrvácala vôbec a dnes v noci sa to opäť spustilo (farba sa stále nemení). Je to v poriadku? Po prvom pôrode (tiež sekciou) som totiž krvácala podstatne kratšie a to som ani po zákroku nemala zavedenú drenáž na odvod očistkov z maternice, ako tentokrát. Ďakujem a prajem pekný deň.

    Dobrý deň,
    je to v poriadku, je to individuálne, može to trvať až mesiac. Drenáž na odvod očistkov maternice nepoznám, zrejme niečo nové objavili tí Slováci.