• vypadavanie vlasov

    Dobry den,
    som priblizne 4 a pol mesiace po porode a strasne mi vypadavaju vlasy.Kedze kojim nemala by som brat nijake vitaminy,ktore mi tomu pomohli.Prosim vas o radu preco mi vypadavaju a cim by som zabranila ich vypadavaniu.Dakujem.

    Dobrý deň,
    v šestonedelí je vypadávanie vlasov veľmi časté. Doporučujem krátky účes, denne umývať vlasy jemných šampónom a pestrú stravu (mliečne výrobky, zelenina, ovocie). Doplnky stravy možete tiež skúsiť (so stopovými prvkami´).