• krvné testy

    Dobrý deň p.doktor!
    Som v 37tt a moja lekárka mi povedala, že mám zvýšenú zrážanlivosť krvi ale že to nič neznamená. Moc tomu neverím, preto mám obavy či sa náhodou nemôže niečo stať dieťatku alebo mne. Moje výsledky krvi boli : Tromb.str.obj (MPV) - 12.5 a Pod.makrotomb (P-LCR) - 45
    Tieto hodnoty som opísala z mojich výsledkov krvi. ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    oba uvedené výsledky nič nehovoria, ide o stredný objem doštičiek a to druhé ani nepoznám. V tehotnosti je zrážanlivosť krvi zvýšená normálne, preto predpokladám, že sa nič nedeje.