• prechod

    Dobrý den, mám 43 rokov a už od 39 poruchy cyklu, na ktoré užívam hak daylla a pekne sa to upravilo..avšak posledný rok mám už asi všetky „prechodové“ príznaky ako návaly, zvýšené potenie, unava, nespavost, bolesti hlavy, chrbta…chcem sa spýtat, či k prechodovým príznakom môže patrit aj bolesti bedrových klbov a krížov, lebo cca tretí mesiac mávam tieto bolesti, tak neviem, či to všetko môže mat suvis..? vdaka

    Dobrý deň,
    Daylla má veľmi nízko dávkované estrogény, ktoré zrejme nestačia pokryť Vaše potreby, bolo by dobré zmeniť liečbu za preparát s vyšším dávkovaním, dohodnite sa so svojim lekárom. Možno zvážiť aj substitučnú liečbu, nielen antikoncepciu.