• prechod?

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, mám 44 r.,menzes pravidelný, kedže užívam hak (drsp, 0.02 ee) ale už niekolko mesiacov mám takmer všetky prechodové príznaky ako návaly, nočné potenie, nespavost, zmeny nálad, bolesti hlavy, chrbta, klbov, unava… je treba začat niečo užívat? možem najprv skusit niečo prírodné?

    Dobrý deň,
    dávka 0,2 EE je zrejme pre Vás nízka a bolo by vhodné zmeni´t antikoncepciu za hormonálnu substitúciu. Tým sa situácia plne vyrieši. Niečo prírodné si môžete dať ako doplnkovú liečbu.