• Krce v podbrusku

    Dobry den.Mam 43 rokov a tri porody za sebou.Rano som sa zobudila s bolestami v podbrusku.Bolo mi az na odpadnutie.Dala som si tabletku od bolesti a trosku povolilo.Uz asi 3 mesiace ma pobolievaju prsniky ako by sa mi nalievali.Moze ist o prechod?Dakujem

    Dobrý deň,
    krčovité bolesti nebývajú známkou prechodu, ani pobolievanie prsníkov. Radšej si spravte tehotenský test a navštívte lekára, aby určil o čo ide.