• bolest

    Dobrý deň. Po masturbácii ked mám vyvrcholenie, tak zároveň s vyvrcholením prichádza bolesť a kŕče v podbrušku. Prečo ? Predtým som tú bolesť nikdy necítila. Dakujem.

    Dobrý deň,
    pri orgazme sa vylučuje oxytocín, ktorý sposobuje sťahy maternice, ale krče nie sú normálne, býva to v tehotnosti, ale mimo gravidity som sa s tým nestretol, potrebné je vyšetrenie.