• Hrčka

    , Autor: Jasommama

    Dobrý deň, dnes mi bola chirurgicky vybrata hrcka asi 1 cm nad jazvou po cisarskom reze a poslana na histologiu... Nedavno som Vam o nej pisala : Nebolestiva hrčka, pohyblivá, velkost 1,5x1 cm, nepravidelny tvar, v podkoží, pomerne dobre ohraničena, zmiesana echogenita prevazne hypoechogenne s anechogennymi okrskami s echogennym lemom, v CFM so zaznamenanou vaskularizaciou.
    LU v inginach nezvačšene.

    Znepokojuje ma vsak, ze hrcka bola pri odstraneni prilepena o sval. Jedna sa v tomto pripade o nieco vaznejsie? Hrcku som mala asi od novembra a nezväčšovala sa.
    Ďakujem

    Dobrý deň,
    takto Vám nepomôžem, je potrebné počkať na výsledok mikroskopického vyšetrenia. Väčšinou bývajú hrčky po stehoch v podkoží, ak to bol na svale, neviem o čo by mohlo ísť.