• clostilbegyt

    Dobrý deň pán doktor, ešte dopĺňam svoju minulú otázku (už ste mi odpovedali). Máme s partnerom obaja dobré výsledky, spermiogram, hormonálne profily, sliznica maternice, ovulácia, folikuly, všetko v poriadku, aj tak máme problém splodiť dieťa. Myslíte, že nám clostilbegyt môže pomôcť? Snažíme sa už vyše roka a "není nám už 25" tak neviem, mám ešte skúšať ten clostilbegyt, alebo sa rovno hodiť na laparku? Ďakujem,
    PS: ste perfektný, vaše vtipné odpovede mi vždy zdvihnú náladu, keď ma už chytajú z toho depky ((-:

    Dobrý deň,
    áno doporučuje sa skúsiť pol roka liečbu clostyrbegytom, stimuluje ovuláciu a zvyšuje pravdepodobnosť otehtnenia. Ak za pol roka neuspejete, potom skúste laparoskopiu.
    A hlavne sa nestresujte, proti depresii je najlepší šport a námaha.
    Alebo písanie poradne pre mamaaja.
    Inak keď prepúťame domov ženy po porode, každú dokladne poučujeme o menštruácii pri kojení, už som z toho úplny magor a fanatik.