• Bolestiva menstruacia

    Moj cyklus trva 35 az 40dni a stale sa natahuje,menzes mam tak 7dni a strasne bolestivy s kuskami zrazenej krvy,lekarka tvrdi ze je to v poriadku.Je?

    Dobrý deň,
    áno je to v poriadku, ale máte dve možnosti.
    Ak neplánujete dieťa, tak si dajte predpísať hormonálnu antikoncepciu, ak plánujete tak si dajte 3 dni pred plánovaným menzesom 400 mg Ibuprofenu denne a berte to až do konca menštruácie. Cyklus bude slabší a menej bolestivý.