• bolesti v podbrusku

    dobry den, chcela by som sa opytat, uz asi vyse tyzdna mavam bolesti v podbrusku,niekedy bolest postupuje aj do stran a ku konecniku. menstruaciu som mala naposledy 8.4.2009 po 37 dnoch. moze to znamenat nejaky gynekologicky problem?dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    pre istotu si spravte tehotenský test a s výsledkom navštívte Vášho gynekologa. Porucha cyklu a bolesti by mali byť objasnené vyšetrením.