• Problém s krčkom

    , Autor: Becky

    Dobrý deň pán doktor. Mám dlhodobé gyn. problémy, výtok, svrbenie a bolesti v podbrušku. Tiež mávam špinenie po a pred menštruáciou. A bolesti po steroch z krčka - aj krvácanie. A takisto mávam bolesti aj po rôznych čípkoch na vkladanie - aj krvácanie. Viac krát som bola preliečená antibiotikami - doxyhexal, dalacin, biseptol, nolicin. A samozrejme aj antimykotikami - aj celkovými (flukonazol) Krčok vyzerá byť pri vyšetrení v poriadku, aj cytológia bola ok. Neviem ako ďalej postupovať aby som sa dopracovala k nejakej diagnóze? Ďakujem za prípadnú odpoveď.

    Dobrý deň,
    príznaky sú naozaj typické pre zápal krčka maternice, je otázka, či bola liečba dostatočná a či bol preliečený aj partner. Osobne by som navrhol kombináciu ciprofloxacín + klarytromycín aspo%n 10 dní a určite preliečiť aj partnera.