• Azalia

    , Autor: Linda3908

    Dobrý deň.
    Doktorka mi predpísala antikoncepciu AZALIU, keďže mi našli cystu na vaječníku a práve AZALIA mi mala menštruáciu zastaviť. Zo začiatku bolo super, občas som trochu špinila, ale teraz mám slabú menštruáciu týždeň vkuse a neslabne.

    Prosím, je to nejaký problém, alebo je to bežné pri tejto antikoncepcii? Pýtam sa aj skrz tej cysty.

    Ďakujem

    Dobrý deň,
    neviem prečo ste dostali iba čisto gestagénovú antikoncepciu, osobne by som volil skôr kombinovaný preparát. Pri čisto gestagénovej môže byť častejšie nepravidelné krvácanie. Ak by to pretrvávalo skonzultujte Vášho gynekologa.