• Azalia

    Dobrý deň.
    Pred pár dňami som po 21mes.ukončila dojčenie svojej dcéry.Počas celej doby som užívala antikoncepciu Azalia a nemala som vôbec menštruáciu.Po skončení dojčenia som navštívila svoju Dr. a chcela som zmeniť antikoncepciu na Minisiston, ktorý som pred tehotenstvom užívala 5 rokov.
    Lekárka mi ho odmietla predpísať, trvala na liekoch za ktoré sa dopláca 30eur /mes. a keď som to odmietla povedala mi, nech si teda beriem ďalej azaliu a mám byť ešte rada, že nebudem menštruovať, lebo je to dnes moderné.
    Dosť ma tento prístup zarazil, chodím pravidelne na prehhliadky a snažím sa nič nezanedbať.
    Myslíte si, že môžem naďalej užívať Azaliu aj keď už nedojčím resp. je v poriadku, ak nebudem mať menštruáciu, alebo sa doktorka mýli a dostanem ju normálne do 6týž.po skončení dojčenia?
    Veľmi si vaše rady vážim a vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    zmeňte lekára, ide o komerčné chovanie, to nie je správne.
    Určite možete užívať minisyston, ak Vám vyhovoval a nájdite si lekára, ktorý Vám ho predpíše.