• Azalia

    , Autor: Linda3908

    Dobrý deň,
    doktorka mi pridpisala antikoncepciu AZALIU s tým, s by som nemala mať menštruáciu vôbec - iba špiniť. Bohužiaľ, už 3. dňom krvacam, je to v poriadku?

    Ďakujem

    Dobrý deň,
    menštruácia pri antikoncepcii slabne často postupne, tak ako účinkujú hormony na sliznicu maternice. Spočiatku môžete bežne počas pauzy krvácať, neskôr môže krvácanie slabnúť