• Escapelle

    Dobrý deň! Chcela by som Vás poprosiť o radu. Moja menštruácia mi mešká už 3. deň (predpokladám, že je to na základe užitia ESCAPELLE v pondelok). Včera sme mali tiež s partnerom nechránený pohlavný styk, preto by som sa chcela spýtať, či by som opäť mala užiť ESCAPELLE alebo mi tesne pred menštruáciou nehrozí otehotnenie?
    Za Vašu odpoveď vopred ďakujem!

    Dobrý deň,
    je zvláštne, že tvor, ktorý je schopný si zapnúť internet sa inak chová ako blbé zvieratko a nechráni sa, keď neplánuje otehotnieť.
    Jasné, že možete otehotnieť aj pred menštruáciou.