• Tabletka po

    , Autor: Ferinki

    Dobry den chcel by som sa spýtať priateľka si dala 2 dni dozadu tabletku Escalepe,a chcem sa vás spýtať vobec nemá žiadne vedľajšie účinky . Musí ich mať ? alebo nemusí to mať každá zena ktorá si da tabletku . Ďakujem Pekny den

    Dobrý deň,
    na to sa nedá odpovedať, u každého to pôsobí inak, ale escapelle obsahuje veľmi vysoké hladiny hormónov a má dosť nežiadúcich účinkov, predovšetkým na menštruačný cyklus.