• Tabletka po a antikoncepcia

    Dobrý deň Vám prajem,

    potrebovala by som od Vás poradiť.Dnes v noci sme mali s partnerom pohlavný styk.Ale ešte pred tým vyvrcholil a neuvedmil si to a zaviedol mi semeno pomocou ruky do vagíny. Bola to iba troška a po styku som sa začala obávať či by som mohla otehotnieť.
    Je to možné že kvôli tomu, že si zabudnem dať načas tabletku zmenšuje sa ochrana ?
    Beriem antikoncepciu Triqiular už skoro 2 roky, len väčšinou si ju zabudnem dať načas ale stihnem to do 12 hodín.Je to možné že kvôli tomu, že si zabudnem dať načas tabletku zmenšuje sa ochrana a mohla by som otehotnieť ?
    Ak áno, chcem sa spýtať že ak mám týždeň do menštruácie tak ten týždeň vynechám aby som menštruáciu dostala tento týždeň a použijem napr. zajtra tabletku po,
    môžem naďalej používať antikoncepciu tak ako doteraz ?

    Dobrý deň,
    ak stihnete tabletu triquilaru do 24 hodín tak ste plne chránená, inak nechápem prečo ho beriete, ak si potom aj tak ničíte styk prerušovaním a podobne. Hormonálna antikoncepcia Vás chráni plne.