• Biele tablety

    Dobrý deň,
    potrebovala by som sa opýtať.
    Ak som mala počas bielych tabletiek nechránený sex môžem otehotnieť? Beriem HAK mesiac. Tri týždne žltých tabliet mám za sebou.

    Dobrý deň,
    ste chránená aj počas inaktívnych tabliet, pretože nedošlo v tom cykle k ovulácii. Hormonálna antikoncepcia zaručuje vysokú bezpečnosť počas celého obdobia užívania.