Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Syncek zrazu nechce sám chodit

    , Autor: Sisi2212

    Dobry den, mam 14 mesacneho syna, asi dva tyzdne dozadu zacal sam chodit, pustal sa od nabytkov a isiel, pripadne ked sme ho pustili my tak potom sam isiel pomalicky, lebo dovtedy chodil za jednu rucku .... posledne dva dni vyslovene odmieta chodit sam, zasa vyzaduje ruku, ked ho pustime place a vyslovene bez tej ruky nechce spravit sam ani jeden krok, s rukou chodi uplne bez problemov, vobec si nie sme vedomi, ze by nejako spadol, na zaklade coho by sa zlakol ze zrazu nechce ... cim to moze byt? Mame ho nechat tak alebo ho mame stale nejako skusat pustat? Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Zatiaľ mu podávajte ruku a možno po pár dňoch ak ho nenápadne pustíte, tak si to ani nevšimne. Možno si nie je istý stabilitou, tak má vašu ruku ako istotu.
    Uvidíte ako to bude ďalej. Mnohé deti v tomto veku vôbec nechodia.