Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Plac v skole

    , Autor: Vladka333333

    Dobry den. Dcera chodi do druheho rocnika,prvy rocnik zvladla bez problemov a tesila sa aj na nastup do skoly po prazdninach. Priblizne pred mesiacom vsak nastala zmena,najprv nenapadna,zacala hovorit,ze sa jej nechce chodit do skoly,ale neplakala. Avsak ked som si vsimla,ze je akasi ina a priamo som sa jej na to opytala,rozplakala sa,ze sa v skole neciti dobre a boji sa. Nedokaze vsak povedat,coho sa boji. Odvtedy sa to stupnuje,rozpravala som sa s ucitelkou a ta vravi,ze place,akonahle niecomu nerozumie,nehra sa s detmi... ucim v tej istej skole,tak za nou chodim cez prestavku (pretoze ma o to s placom prosi,ale az tento posledny mesiac) a posledne dni place v skole cely den,aj vecer asi hodinu pred spanim. Ucitelka je prisna,viem,ze vela krici,aj ked nie konkretne na dceru. Chodi do nadanej triedy,takze ma aj vela uciva. Stale opakuje,ze nechce ist do skoly a boji sa. Nevie ale pomenovat,coho sa boji. Ako jej mozem pomoct?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite treba vyhľadať pomoc detského psychológa, niečo sa v škole deje alebo dieťatko niečo rieši, čomu ani nerozumie a nevie to ani možno pomenovať. Treba to spraviť čo najskôr!!!!!