Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Plač v MŠ

    , Autor: 552017

    Dobrý deň chcela by som sa opýtať môj syn chody do predškolskej triedy MŠ. Ale ráno chody z plačom ráno doma vyjednává či musí ísť do školky ja opoviem , že musí tak ideme v pohode. Keď sme vo škôlke a ideme do triedy púšti sa do plaču,že neje chce ísť dom plače tam iba chvíľu keď zavriem dvere na triede potom je zachvilu ticho lebo ešte čakám chvíľu na schodoch.Chodil len do obedu a vždy plného chodím ja zo škôlky chodí spokojný.dakujem pekne

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je to pre neho ťažké sa s vami rozlúčiť ale keď sa potom hrá, papá tam, domov ide spokojný, je to určite dočasné a postupne bude chodiť aj do školky bez plaču. Treba mu školku pozitívne približovať aj doma.