Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Vitamín D

    , Autor: MamaVeronika

    Dobrý deň, je vhodné, aby 22 mesačné dieťa užívalo vitamín D každý deň (ako prevenciu) ? Používame Devit. Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak je zdravé v lete netreba. Od novembra do marca vitamin D alebo rybí tuk až do puberty.-