Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Menštruacia

    , Autor: Lunitta

    Čo spraví pediater keď zisti že ma dievča menstruacii(ako postupuje,čo sa bude diať )

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pediater nerobí nič, ak menštruácia prišla vo veku, kedy má prísť, teda od deviatich do šestnástich rokov. Lekár zasahuje len vtedy, ak je menštruácia spojená s nejakými komplikáciami: veľmi bolestivá, častá, neprichádza, dlhodobé krvácanie a podobne......