Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • informacie

    dobry den prajem chcela by som sa spytat na stapovanie predkozky u chlapcov moj syn ma 2 roky nasa obvodna lekarka nas posiela na urologiu aby mu to stiahli citam vela clankov a skusenosti matiek a lisia sa niekto tvdi ze je to potrebne iny zas ze do toho netreba zasahovat poprosila by som vas o vaz nazor dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak nerobí pretrvávanie zlepenej predkožky ťažksoti, teda že musí pri močení tlačiť, mal by infekcie močových ciest alebo vesikouretrálny reflux, či balonkovanie, teda presakovanie moče do listov predkožky pri močení, nie je potrebné urologické konzílium. Ak však lekárka usúdila, že ho váš syn potrebuje, asi má na to dôvod a mali by ste ho absolvovať.