Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • čierny čaj

    je vhodné pre pitný režim dojčiatka /3 týždňové bábätko/ čierny čaj pigi atp...?
    Bolo to doporučené lekárom!

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Deti do roka nemajú piť čierny čaj!!!!
    Deti do 10 mesiacov nepotrebujú žiaden "pitný režim" veď len pijú a mlieko, najlepšie materské, je od hladu aj od smädu, teda dodáva dostatok tekutín.