Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • urologicky caj

    Dobry den
    chcela by som sa opytat ci moja dcera, ktora ma 2 roky a 7 mesiacov, moze pit urologicky caj pri problemoch s mocovymi cestami
    Dakujem pekne za odpoved a prajem pekny den
    Tatiana

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    urologický čaj jej iste s problémami pri močení nepomôže. Treba zistiť aká je príčina. Vyhľadajte lekára. Dostatočne piť by mala v každom prípade.