Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • jazycek

    dobry den!moja 2rocna dcerka este nerozprava,neurolog jej predpisal injekcie Cerebrolysin 10ampuliek,vraj jej to nastartuje rec.psychovysledky su v poriadku.nemaju tieto injekcie trvale vazne nasledky?mam troska obavy!dakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    tieto injekcie žiadne trvalé následky nemajú, zlepšujú metabolizmus, látkovú premenu v mozgových bunkách. Mala by byť ďalej sledovaná neurológom aj psychológom. Ste si istá, že dobre počuje?