Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • laser

    Dobry den, pani doktorka, mam dvojmesacne babo a kojim, chcela by som si dat laserom odstranit ochlpenie na tele. Je to nejako nebezpecne na tvorbu mliecka, resp. moze takyto zakrok mliecko nejako ovplyvnit?
    Dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Myslím, že nebezpečné to nie je, ale predpokladám, že je to bolestivé a bolesť je stres a to môže mať nepriaznivý vplyv na tvorbu mlieka aj celkovú pohodu vás aj dieťatka. Počkala by som do pol roka veku dieťatka.