Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Intolerancia laktozy

    , Autor: slavka990

    Dobry den, bola nam vykonany odber krvi u pediatra na alergiu krav.mlieka, s vysledkami nasledovnymi: iGM 21,6 ( hranicne) igA 9(negativne) a igG 47( pozitivne). Pediatticka sa vyjadrila ze je to v poriadku ze su tam len stopy krav.mlieka,co je normalne. syn pije nutrilon a ma 10mesiacov. Rada by som pocula aj Vas nazor.dakjjem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pediatrička má pravdu, dieťa podľa výsledkov alergiu na bielkovinu kavského mlieka nemá, je len dôkaz, že mlieko pije a s bielkovinou kravského mlieka sa stretol Nie je mi celkom jasné prečo sa taký odber robil.