Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • opravneny strach alebo nie?

    dobry den p.doktorka.syncek ma 16 a pol mesiaca a rada by som sa spytala na jednu vec ohladom trampoliny.stari rodicia ho vzali na trampolinu - ja som prisla za nimi az dodatocne ekd uz syn obl na trampoline.neviem ci je uz prenho v tomto veku vhodna. samozrejme ze syncek neskakal vysoko,nelietal vo vzduchu,malinko nadskakoval,ale svokor skakal pri nom (nevyhadzoval ho vsak) a synceka to nadhadzovalo trosicku a hlavka mu robila pohyby dopredu,dozadu - zlakla som sa - moze tento pohyb,tato aktivita sposobit s mozgom to co syndrom natriasaneho dietata? mam strach. dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Práve som odpovedala. Len dopĺňam, treba naouzaj svokrovcom pokojne vysvetliť, že s chlapčekom spolu na trampolínu nemôžu.