• Tehotenstvo?

    Dobrý deň. Pán doktor chcela by som sa Vás opýtať. Mám veľmi rozhádzany cyklus, dĺžka minulého cyklu bola 43 dní. Napokon som krvácanie dostala a trvalo 7 dní. Styk mám vždy len chránený, no cítim sa zvláštne. Od poslednej menštruácie som styk nemala. Nemôže sa stať že som tehotná a menštruácia mi aj tak prišla? Aj keď som si robila test deň pred tým ako mi napokon prišla a test vyšiel negatívny.
    Ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu chráneného pohlavného styku tehotná nebudete. Príčin nepravidelného menštruačného cyklu môže byť viacero. Príčinou nie je vždy tehotenstvo. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.