• Tlak

    Chcem sa spýtať deväť dní po menzese mám tlak v podbrušku. Môže to byť ovulácia?

    Dobrý deň, áno, jednou z príčin tlakov v podbrušku môže byť aj ovulácia, ku ktorej štandardne dochádza na 14. až 16. deň cyklu, ale môže aj skôr. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.