• Vysadenie HAK

    Zdravim, 12.8. Som ukončila uživanie Daylette vybratým celým blistrom, menštruácia bola v poriadku, no keďže sme sa s manželom rozhodli pre bábätko, ďalšie tablety som už nebrala. Dnes 16deň cyklu (14 bez tabliet) prišlo špinenie, prirovnané slabšej menštruácii. Môže to byť ovulácia? Je to normálne? Nikdy som uprostred cyklu počas ovulácie nešpinila. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, áno, pravdepodobne sa jedná o ovulačné špinenie. Po vysadení hormonálnej antikoncepcie to nie je nič výnimočné. Odsledujte si to.