• Nižšia odhadovaná hmotnosť plodu

    Dobrý deň som v 38tt. Na poradni bábätko mensie EFW:2710g (od minulej poradne o 115g viac) plodovej vody v norme RI AU 0,44 BFC0. Pohyby cítim slabšie (nie vlnenie ale iba akoby pohyb končatín) ale sú stále rovnako časté (min.10x za 2 hodiny).
    Sú tieto hodnoty váhy a prietokov v poriadku alebo je dôvod na obavy?
    Ďakujem

    Dobrý deň, opisované hodnoty máte vrámci normy. Nepoznám však všetky výsledky a nálezy, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde máte realizované predpôrodné poradne a kde plánujete rodiť.