• Hlienova zatka

    Dobrý deň, pred týždňom som bola na poradni u môjho Gyn skonštatoval že mám čiastočne skrátený krčok ale nemeral. Momentálne som 34+5tt a doma mám 20m dcérku čiže kludovy režim veľmi dodržiavať neviem.
    Včera mi odišla ale hlienová zátka čo mi príde skoro dnes pociťujem mierne kŕče ako pred MS ale nič hrozné. Treba ísť na kontrolu na gyn alebo to môže byt úplne normálne ?
    Prvý pôrod bol akútna SC a teraz by som chcela VBAC preto nechcem nič zanedbať.

    Dobrý deň, nevylučujem, že sa môže jednať aj o hlienovú zátku, takto je však veľmi ťažké sa k tomu bližšie objektívne vyjadriť. Stále platí, že v prípade ťažkostí alebo nejasností je potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, či zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.