• Mäkký progesteronelle

    Dobrý deň chcem sa spýtať dnes som si večer vkladala progesteronelle a ako som ho vybrala tak bol taký mäkký vložila som ho lebo veď je v záruke do 2026 ale keď som otvorila druhý ten bol taký tvrdý aj ostatné na dotyk. Napadlo mi či nemohol byť skazený? Alebo či išlo len o to že možno bola niekde dierka malička a že trošku zmäkol vplyvom tepla. Chcem len vedieť či je to problém alebo je to v poriadku? ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, preparát sa neskazí, najmä ak bol v záruke. Nie je to žiadny problém. Pokračujte v aplikácii Progestanelle podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.