• Svrbenie a pálenie

    Pán doktor mám otázku na Canesten gyn v tehotenstve cabesbalance mi zabralo len na chvíľu no v lekárni mi odporučili Canesten GYN s tým že je lepší čakáme ešte na kultivanie. Ja užívam aj progesteronelle ráno večer môžem tento Canesten GYN použit na obed ? A môže sa kombinovať s progesteronelle?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, áno, môžete pokojne užiť Canesten GYN medzi dávkami Progesteronelle.